Успішна кар’єра та власна справа із Skills Labs

Із 25 вересня до 20 листопада Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводитимуть безкоштовні заняття за програмою «Skills Labs» за напрямками «Успішна кар’єра» та «Власна справа».

 

До участі у проекті «Skills Labs: Успішна кар’єра» запрошують молодь віком 16-35 років, яка шукає роботу або яка хоче ефективно спланувати власний кар’єрний шлях. Бажаючим необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/2XeymB до 18 вересня, адже потім відбуватимуться етапи відбору.

 

Заняття відбуватимуться по вівторках та четвергах у Львівському обласному молодіжному центрі (вул. Винниченка, 12) з 17:00 год.

 

Проект «Skills Labs: Власна справа» – це програма розвитку бізнес-навичок для молоді з виробничими та технічними спеціальностями (студентів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та технікумів).

 

30 учасників Програми після 2 місяців навчання зможуть:

1. створювати ідеї для старт-апу;

2. розуміти юридичні та фінансові питання ведення власної справи;

3. розробляти стратегію маркетингу та продажів;

4. користуватися інструментами розвитку бізнесу;

5. створювати та презентувати проекти.

 

Реєстрація на цей напрямок програми триватиме також до 18 вересня за посиланням https://goo.gl/GMhrHS. Заняття відбуватимуться щосуботи з 12:00 год у Львівському обласному молодіжному центрі (вул. Винниченка, 12).

 

Офіційне відкриття проекту 25 вересня у приміщенні Львівської ОДА.

 

Питання щодо проекту пишіть на електронну адресу JLIB_HTML_CLOAKING - Анна Аранжій, координатор.

 

Контактна особа від департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА: Софія Курман, тел.: 068 512 12 68.

Additional information