Джура-Прикордонник 2019

Всеукраїнські вишколи «Джура» кожного року збирають не менш як пів тисячі осіб патріотично налаштованої молоді, яка розуміє потребу у захисті рідної Батьківщині. Відтак уже зараз розпочинаються приготування до Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник – 2019», який відбудеться наступного літа в Одеській області.

 

У червні-липні 2019 року в місті Ізмаїл, неподалік навчального центру Держприкордонслужби, впродовж 8-10 днів за сприяння Міністерства молоді та спорту України і Державної прикордонної служби України відбуватиметься Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник – 2019» для молоді у формі наметового таборування.

 

Під час цього заходу відбудеться ознайомлення з Держприкордонслужбою і основами гри «Джура-Прикордонник», а також вихованцям надаватимуться компетенції, важливі при захисті державного кордону, і сприянні такому захисту у громадських формуваннях.

 

Більше про «Джура-Прикордонник – 2019» можна дізнатись на сторінці заходу в соціальній мережі Facebook за посиланням facebook.com/DzhuraPrykordonnyk та у анонсі події про проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник – 2019» в м. Ізмаїл bit.ly/2NaIjza.

Additional information