Фільм про Борислав покажуть в Угорщині

Ще у червні цього року у рамках проекту «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020» відбулася зйомка відео про наше місто «Борислав. На шляху до енергонезалежної громади». Як продовження співпраці фільм наступного місяця буде презентовано в Угорщині.

 

Як розповіла на апаратній нараді спеціаліст відділу розвитку міста Мар’яна Заікіна міської ради, надійшов лист від координатора швейцарської програми досліджень впливу процесу переходу на відновні джерела енергії доктора Астрід Бьорнзен Гурунг, яка повідомила, що у жовтні цього року проект «Зелена енергія» та відео під назвою «Борислав на шляху до відновних джерел енергії» будуть презентовані на міжнародній конференції «Форум Карпатікум 2018» у м. Егер, Угорщина, з метою інформування міжнародної спільноти про важливість досліджень з питань переходу до сталої енергії з урахуванням місцевих реалій.

 

Нагадаємо, що передумовою створення цього відео стала перемога ЗОШ № 9 у конкурсі «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії». Тоді ж за допомогою робочої групи було створено відео, в якому відображено місцеві потреби щодо використання енергії та пропоновані інноваційні рішення. У цьому 10-ти хвилинному ролику громада Борислава представляє свої «енергетичні реалії», пропонуючи креативні рішення щодо заготівлі та подальшого використання енергетичної деревини.

 

Це промо-відео про енергетичне минуле, сучасне та майбутнє Борислава з субтитрами на англійській мові можна переглянути за посиланням: www.youtube.com/watch?v=kDBcj-y7Ly8.

 

За допомогою цього відео учасники програми мають на меті надихнути сусідні громади та стимулювати обговорення сталого використання біоенергії в Україні та за її межами.

Additional information