Міська рада запрошує перевізників для організації тимчасових перевезень

Цього понеділка на нараді міського голови із керівниками комунальних підприємств міста в черговий раз було підняте питання неякісного виконання своїх зобов’язань перевізником на маршрутах №5 та №9. Після проведеної перевірки було виявлено невиконання більшості рейсів, що є вагомою підставою для припинення співпраці із надавачем послуг. Також сам перевізник надіслав листа із визнанням власної неспроможності виконання вищеназваних маршрутів і просив розірвати з ним договір з 1 жовтня.

 

Як пояснила головний спеціаліст із транспортних перевезень та державних закупівель Наталія Шкумбатюк, на минулому конкурсі на ці маршрути окрім діючого перевізника МПП «Транспортник» ніхто більше не подавав пропозицій, тому необхідно організовувати новий конкурс.

 

Відтак виконавчий комітет Бориславської міської ради запрошує перевізників для організації тимчасових перевезень пасажирів автобусними маршрутами загального користування у м. Бориславі на маршрути № 5 та № 9 (об’єкт конкурсу №3),  на строк до  3 місяців  до проведення конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі на цьому об’єкті конкурсу.

 

Детальну інформацію щодо схеми руху міських автобусних маршрутів № 5 та № 9 та вимог до перевізника можна отримати в відділі економіки та торгівлі Бориславської міської ради, ІІ поверх, кабінет 22, тел. (03248) 5-42-64.

Additional information