Виконком затвердив мережу класів та учнів

Вчора, 18 вересня, відбулось засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. Серед питань, що пропонувались для розгляду, - проект рішення про затвердження мережі класів та учнів у закладах загальної середньої освіти міста на 2018/2019 навчальний рік.

 

 

Як доповіла начальник відділу освіти міської ради Елла Качмарчик, в цьому році мережа становитиме 169 класів на 4072 учні. Порівнюючи з минулим роком – 169 класів, 4011 учнів. В ході обговорення виникла жвава дискусія щодо недостатнього наповнення класів шкіл віддалених мікрорайонів і ймовірності їх закриття.

 

Натомість міський голова Ігор Яворський заявив про чітку позицію влади щодо цього питання: «Закривати будь-яку школу із діючих в будь-якому мікрорайоні на території міста я не готовий. Закриття школи – це перший крок до депресивності цілого мікрорайону. Школи були збудовані давно, не нами, і ми не маємо права діяти такими методами. Сприяти збільшенню і рівномірному наповненню класів, піднімати освітній рівень викладання – це єдиний правильний вихід. Стараємось привести у відповідність мережу, зменшити енергозатрати. Впродовж останнього часу проведено багато ефективних заходів щодо економії коштів, згодом дійдемо до моделі, яка відповідатиме реальним потребам».

 

В результаті обговорення члени виконавчого комітету одноголосно підтримали пропонований до розгляду проект рішення.

Additional information