План загальноміських заходів на жовтень-листопад обговорили сьогодні на засіданні оргкомітету

Сьогодні, 20 вересня, в Бориславській міській раді відбулось засідання оргкомітету. На початку наради заступник міського голови Роксоляна Гарасимів коротко провела аналіз заходів, які проходили в Бориславі до Дня міста, обговорили підсумки, відзначити позитивні моменти.

 

Під час засідання були обговоренні основні організаційні питання щодо проведення заходів для відзначення 76 роковин створення Української повстанської армії, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

 

 

Широка програма святкувань передбачає проведення низки заходів: заключний тур фестивалю «Сурми звитяг», віче біля спільної могили воїнів УПА, смолоскипна хода єдності, регіональний турнір із боротьби дзюдо, святковий концерт в міському Палаці культури, велика кількість локальних заходів в освітній та бібліотечній галузях, музеї, школі мистецтв.

 

До 100-річчя ЗУНР буде проведено відкриття та освячення пам’ятної таблиці першому українському комісару в м. Бориславі Євстахію Сасику, відбудеться покладання квітів на могили Січових Стрільців та інше.

 

В рамках наступного засідання буде розглянуто більш детально порядок проведення та відзначення цих пам'ятних дат, про що ми будемо повідомляти.

Additional information