Із наради з комунальниками

Сьогодні під головуванням міського голови Ігоря Яворського та керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького відбулася нарада із керівниками комунальних підприємств міста, на якій обговорили виконані роботи за минулий тиждень, а також плани на наступний.

 

Першою доповіла головний спеціаліст із транспортних перевезень та державних закупівель відділу економіки та торгівлі Наталія Шкумбатюк, яка повідомила, що, незважаючи на відсутність звернень на гарячу лінію 15-50, претензії до перевізників все ж є: далі не функціонує маршрут №9, на №5 із двох автобусів зміг виїхати на рейс лише один, а № 1 та №1А не завжди заїжджають до поліклініки на вул. П.Куліша. З огляду на таку ситуацію було опубліковано оголошення про запрошення перевізників на тимчасове надання послуг із перевезення пасажирів, та на сьогодні ще ніхто не зголосився.

 

За інформацією директора КП «Водоканал» Ярослава Лопушанського, за минулий тиждень було ліквідовано 13 аварій на міському водогоні, а також продовжено ряд робіт із заміни та перепідключення трубопроводів. Певну затримку спричинила відсутність необхідного обладнання для терморезисторної пайки, яке необхідне для завершення робіт на вулицях Палія, Дорошенка та Шкільній. Також було наголошено і на тому, що наступного понеділка стару лінію водопостачання по парній стороні вул. Коваліва буде відключено і абонентам необхідно буде приєднатись до нової мережі.


Збільшення кількості інспекторів потребує КП «Муніципальна варта», про що на нараді повідомив директор підприємства Леонід Федевич. Поки працює лише два інспектори, які не встигають чисто фізично виконувати покладений на них об’єм роботи, тому активно іде пошук кандидатів на поповнення КП ще двома штатними одиницями.

 

Шукають нові кадри і в КП «Стоматологічна поліклініка». Там згідно вимог трудового законодавства необхідно особу на посаду інженера із техніки безпеки. Щоб прийняти такого спеціаліста до колективу уже готуються зміни до штатного розпису підприємства та оголошення з усіма вимогами для майбутнього кандидата на посаду.

 

Директор КП «Бориславсвітло» Валерій Настенко повідомив, що частина міста і надалі залишається без світла внаслідок нічної негоди. Але разом із Бориславським РЕМ та ПАТ «Львівобленерго» роботи із відновлення електропостачання виконуються оперативно та злагоджено. Деякі ділянки вимагають більше часу, адже становлять загрозу для життя монтерів, та за два дні, як запевнив пан Валерій, роботи мають бути завершені.

 

Під час наради міський голова наголосив на активізації робіт із ремонту ліфтів у перших під’їздах будинків № 171 та 177 на вулиці Володимира Великого. Як зауважив Ігор Романович, ремонти необхідно завершити до кінця цього року, адже два ліфти не повинні бути проблемою, коли до них було доволі оперативно відновлено 11.

 

Отримали відповідну реакцію і звернення мешканців стосовно засмічених територій навколо сміттєвих майданчиків – підприємства, які обслуговують житлові будинки та прибудинкові території, отримали розпорядження прибрати вищевказані ділянки і відзвітувати про виконану роботу наступного тижня.

 

Минулого тижня завершилися гідравлічні випробування систем централізованого опалення, які також оглядала і обласна інспекція. Як розповів директор КП "Бориславтеплоенерго" Богдан Дубас, було виявлено чимало недоліків системи, та в цьому напрямку уже розпочато відповідні роботи, які мають бути завершені до 15 жовтня.

Additional information