Апаратна нарада міського голови

Вчора, 24 вересня, на апаратній нараді міського голови керівники відділів та управлінь Бориславської міської ради доповіли про виконану роботу за минулий тиждень.

 

Начальник Бориславського відділення ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Кобилецький проінформував, що минулого тижня до надзвичайників надійшло повідомлення про те, що на вул. Коваліва двоє дітей віком 5 та 3 роки випадково зачинились у квартирі на третьому поверсі 9-поверхівки. Прибувши на місце, рятувальники за допомогою висувної драбини забезпечили доступ в квартиру. За час відсутності дорослих діти не постраждали та медичної допомоги не потребували.

 

Про стан справ в медичній галузі міста на апаратній нараді міського голови розповів Микола Станько, заступник директора КНП «Бориславська центральна лікарня». На виконання протокольного доручення Микола Володимирович підвів підсумки щодо процесу підписання декларацій мешканців з лікарями. Так в період з 15 вересня по 21 вересня з пацієнтами підписано 270 декларацій, загалом по місту за весь підписний період - 22 824 особи (66% від населення міста). «Наразі єдиним правильним шляхом є активна робота щодо підписання декларацій. Бо це, в першу чергу, безпека мешканців в 2019 році, а також пряме фінансування з державного бюджету і, як наслідок, відповідне забезпечення працівників первинної ланки фінансовим ресурсом», - зазначив міський голова Ігор Яворський.

Начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Ірина Клонцак доповіла, що продовжується робота зі спонукання до оформлення документів власників нежитлових будівель, які проводять підприємницьку діяльність без них. «Працюємо на результат. Прошу продовжити подальшу інвентаризацію. – наголосив Ігор Романович, Де присутнє нормальне реагування користувачів приміщень, ми сприятимемо тому, щоб в якомога коротші терміни вироблялись відповідні правовстановлюючі документи, а де спостерігаємо супротив і нерозуміння залучатимемо комісію з відшкодування територіальній громаді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства».

 

Начальник відділу освіти Елла Качмарчик доповіла, що в установах освіти проводиться робота із підготовки до опалювального періоду. Також учні ЗЗСО №3 та Бориславської державної гімназії взяли участь у книжковому ярмарку «Форум видавців 2018» у м. Львів. 22 вересня відбулись обласні змагання з легкої атлетики в м. Львові, де вихованці ДЮСШ Вікторія Голяк та Роман Повх зайняли перші місця у метанні списа та штовханні ядра (тренер Анатолій Федорок).

 

За інформацією начальника фінансового управління Бориславської міської ради Юрія Петріва загальне фінансування з міського бюджету міста Борислава за період з 17 вересня  2018 року  по 21 вересня  2018 року по загальному фонду міського бюджету склало в сумі 536,1 тис.грн.. За рахунок спеціального фонду міського бюджету профінансовано видатків в сумі 1845,5 тис.грн..

 

Згідно Програми транскордонного співробітництва розпочато підготовку та роботу над проектом по збереженню історичної спадщини. Про це доповів начальник відділу економіки та торгівлі Бориславської міської ради Лев Попель.

 

Начальник відділу розвитку міської ради Оксана Балабанська зазначила, що розпочато роботу щодо написання проекту для будівництва моста через річку Лошань, фінансування якого передбачатиметься із Державного фонду регіонального розвитку. Наразі очікується проектно-кошторисна документація.

Additional information