Сильні мрії особливої молоді

Вчора, 25 вересня, у читальному залі центральної міської бібліотеки відбулася презентація виставки фото-робіт «Особливі мрії та професії», яка в рамках проекту «Особливі історії особливої молоді» показала вихованців БФ «Карітас - Борислав» тими, ким вони хотіли б бути.

 

Захід було розпочато спільною молитвою та вітальним словом від отця Петра Підлубного, котрий приймає активну участь у діяльності бориславського осередку "Карітас". Наступними привітали присутніх координатор БФ «Карітас - Борислав» Іванна Білинська, координатор БФ «Карітас – Львів УГКЦ» Мар’яна Монич, директор Бориславської міської централізованої бібліотечної системи Наталія Бараняк, завідувач Центральної міської бібліотеки Алла Божко, а також мама однієї із вихованок Ольга Винниченко.

 

Як розповіла пані Мар’яна, фото-проект створений подружжям режисерів-документалістів Сашком та Дариною Балабай, котрі хотіли показати молодь з особливими потребами в тій ролі, в якій, на превеликий жаль, не бачить їх сучасне українське суспільство. На фото вихованці бориславського "Карітасу" змогли перевтілитися у представників різноманітних професій, а також у такий своєрідний спосіб розповісти про свої захолення та мрії. Також присутня на заході молодь скористалась  можливістю вголос поділитись своїми найзаповітнішими бажаннями, по черзі підходячи до мікрофону.

 

Мотивуючим став музичний виступ бориславчанки Ольги Сидоряк, яка надихнула вийти на сцену бібліотеки та заспівати улюблені пісні крітасівських мрійників Іванку Халус і Романа Решетара. Під кінець усі вихованці БФ «Карітас - Борислав» спільно виконали "Пісню про маму" Андрія Кузьменка із гурту "Скрябін".

 

Не менш захоплюючою була і виставка виробів ручної роботи, які ретельно та акуратно виготовляє особлива молодь - предмети домашнього декору та вжитку, аксесуари та сувеніри. Усі ці речі можна придбати, а виручені кошти підуть на закупівлю матеріалів для нових виробів та для потреб самих вихованців. Також у майстерні «Карітас - Борислав» можна придбати речі виготовлені на замовлення.

 

Загалом зустріч пройшла у вельми дружній, теплій та сімейній атмосфері, а також показала те, що мрії мають здатність збуватись у найдивніший спосіб і приносити чимало радості як мрійникам, так і їхнім "чарівникам".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information