Втілення мікропроекту із реконструкції дитячого містечка

Вчора у міському парку було розпочато підготовчі роботи для встановлення нового обладнання ігрового майданчика в дитячому містечку. Це стало можливим завдяки цьогорічній перемозі в Обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

 

Ініціатором та ідейним натхненником написання проекту «Заміна дитячих атракціонів в дитячому містечку Бориславського міського парку культури і відпочинку» під назвою «Щасливе дитинство» став директор Парку, голова ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» Ігор Саган. Згідно проектно-кошторисної документації загальна вартість проекту становить 237 580 грн., з яких 118 790 грн. передбачено із обласного бюджету, 40 790 грн. – із міського та 78 000 грн. з інших джерел (спонсори, громада, небюджетний внесок).

 

«Останнім часом наш парк оновлюється, стає осередком дитячого дозвілля і відпочинку дорослих. Намагатимемось зробити все можливе, щоб такі зміни продовжувались», - зазначає міський голова Ігор Яворський.

 

Підготовчі та монтажні роботи заплановано виконувати силами ініціативної групи АТОвців та небайдужих бориславців. На майданчику передбачається встановити 13 атракціонів, на яких діти зможуть розвивати свої фізичні здібності.

 

Наразі уже здійснено розмітку місць розташування отриманих конструкцій та продовжується викопування заглибин в грунті для їх подальшої фіксації.

 

Демонтовані старі каруселі, гойдалки та гірки планують відреставрувати та встановити поблизу паркового озера.

 

Також у «зеленому театрі» тривають роботи із перекриття даху для попередження руйнування будівлі від затікання дощової води.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information