Вітаємо працівників дошкілля із професійними святами

Цього тижня працівники дошкільних установ нашого міста мають аж два професійних свята: 27 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників та 30 вересня – Всеукраїнський день дошкілля.

 

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від кожного з них глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного майбутнього.

 

Тож з нагоди свят, шановні працівники дошкільних установ Борислава, щиро вітаю вас усіх і бажаю щоб радісні посмішки ваших вихованців дарували вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Нехай ваше життя буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселі панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і успіх. Бажаю вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

 

Ігор Яворський,

міський голова

Additional information