Вітаємо бібліотекарів із Всеукраїнським днем бібліотек!

Щорічно у нашій країні 30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Тож напередодні професійного свята шлемо вам, шановні працівники Бориславської централізованої бібліотечної системи, найщиріші вітання.

 

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством, а бібліотекарі - хранителями і двигуном людської культури. Ви трепетно і відповідально зберігаєте літературну спадщину для наступних поколінь.

 

Тішить, що на сьогоднішній день бібліотеки нашого міста знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть безпосередню участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

 

Тож нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю. Бажаю вам від імені Бориславської міської ради та від себе особисто нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях. Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків.

 

Ігор Яворський,

міський голова

Additional information