У Бориславі відбулись міські змагання з футболу «Шкіряний м'яч»

Минулого тижня на спортивній базі стадіону «Нафтовик» відбулись міські змагання з футболу «Шкіряний м'яч» серед команд навчальних закладів міста. У змаганнях взяли участь команди всіх навчальних закладів міста та біля 140 юнаків.

 

Розпочались змагання технічними конкурсами, у яких визначено переможців в категоріях удар м'яча на точність (Владислав Цапів, ЗОШ №1), удар м'яча на дальність (Костянтин Оліяр, ЗОШ №8) та жонглювання м'ячем (Віталій Чапля, ЗОШ №7).

 

Далі розпочались уже матчеві зустрічі, за результатами яких першість виборола команда ЗОШ №4, другу сходинку зайняла Східницька ЗОШ №2, а бронзу отримали футболісти Бориславської державної гімназії.

 

Переможці як командних змагань, так і технічних конкурсів, були нагороджені призами і грамотами управління культури, молоді, фізичної культури та спорту й відділу освіти, а команда ЗОШ №4 після річної перерви повернула собі почесний перехідний кубок змагань "Шкіряний м'яч".

 

Бориславська міська рада висловлює вдячність КП «СОК «Нафтовик» за чудово підготовлену спортивну базу та тренерам відділення футболу Бориславської ДЮСШ за справедливе і якісне суддівство.

Additional information