30 вересня відзначаємо День усиновлення

Вісім років тому в Україні започаткували нову традицію, яка покликана відзначити благородну, складну і дуже особливу дорогу батьківства – усиновлення.

 

День усиновлення – це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків родинного типу, опікунів, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім'ях.

 

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

 

Тож в переддень свята хочеться побажати батькам і діткам перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Нехай цей дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини не буде обтяжений правами та обов’язками як з боку дорослих, так і з боку дитини, а приноситиме лише радість та щастя.

 

Ігор Яворський,

міський голова

Additional information