"Олімпійський урок" у Бориславі

Вчора на спортивних майданчиках СОК «Нафтовик» в рамках проекту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» відбувся черговий етап «Олімпійського уроку», у якому приймали участь учні 6-7 класів навчальних закладів міста.

 

Хоч погода того дня не була найкращою, та як запевнили організатори енергія, яку випромінювали школярі Борислава, била через край та по-справжньому зігрівала серця учасників та гостей свята.

 

Особливими гостями та активними учасниками заходу були відомі українські олімпійці, а саме боксерка Вікторія Вірт, сноубордистка Анна-Марія Данча та уродженець Борислава, член комісії атлетів Національного олімпійського комітету України, гірськолижник Дмитро Мицак, який і є основним ініціатором проекту «Do like Olympians».

 

Розпочався урок із енергійної і танцювальної руханки, котру провели аніматори школи християнського аніматора із Дрогобича (керівник Віра Парфьонова), а тон задавали спортсмени-олімпійці. Після розминки розпочались різноманітні естафети, на яких панував справжній змагальний олімпійський дух.

 

Також юні учасники заходу мали можливість поспілкуватись та поставити питання запрошеним спортсменам, що викликало справжній ажіотаж, адже особисто звернутись до олімпійця хотіли без перебільшення усі школярі. Потішили їх також і майстер-класи із різноманітних видів спорту.

 

За підсумками змагань місця між командами розподілились наступним чином:

6 клас

1 місце - Школа №6 (Юність)
2 місце - Школа №7 (Орли)
3 місце - Школа №4 (Незламні)


7 клас

1 місце - Гімназія (Чемпіони)
2 місце - Школа №8 (Непереможні)
3 місце - Школа №5 (Тустань)

 

На завершення свята відбулося нагородження переможців і вручення пам’ятних призів усім учасникам «Олімпійського уроку», який, як надіються організатори і самі учасники, стане хорошою традицією для нашого міста і його підростаючого покоління.

 

Організатори також дякують усім дітям за участь, а партнерам (ГК «Буковиця», готель «Трускацець 365», кафе «Мармуляда», Школа Християнського Аніматора УГКЦ, готель «Ріксос Прикарпаття», Фундація Юрія Турянського «Почни з себе», ТЦ «Скриня», Бориславська міська рада) за допомогу у вирішенні усіх організаційних питань.

 

Фото - з офіційної сторінки гірськолижного комплексу "Буковиця" у Facebook.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information