Сьогодні в бібліотеці свято [+ФОТО]

Сьогодні, 28 вересня, у залі центральної міської бібліотеки в чудовому товаристві відзначали своє професійне свято працівники Бориславської централізованої бібліотечної системи.

 

Від імені міського голови бібліотекарів вітала заступник міського голови Світлана Солоненко: «Дуже символічно, що День працівника бібліотеки припадає на 30 вересня - День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Софія - давньогрецьке ім'я, що в перекладі означає мудрість. А дарують людям вічну мудрість книг якраз бібліотекарі». Також Світлана Дмитрівна подякувала працівникам за натхненну працю, за небайдужість, за ініціативність, за бажання вдосконалювати себе і світ навколо себе. І побажала міцного здоров’я, творчої наснаги, благополуччя, натхнення, злагоди, успіхів і всіх благ.

 

 

З нагоди свята грамотами міського голови були нагородженні кращі працівники бібліотеки та директор Центральної міської бібліотечної системи Наталія Бараняк.

 

Особливий подарунок місту до Дня бібліотеки презентувала п. Людмила Булик – вишиту «Книгу пам’яті». Трудились над цим шедевром самі бібліотекарів ЦБС і кожен вклав в сторінки книги часточку своєї душі.

Additional information