"Всі мікрорайони міста повинні бути забезпечені якісним транспортним сполученням"

Сьогодні на нараді міського голови із керівниками комунальних підприємств міста головний спеціаліст із транспортних перевезень і державних закупівель Наталія Шкумбатюк доповіла про проведені обстеження щодо порушень графіків руху маршрутних транспортних засобів. За оцінкою комісії підтверджено порушення графіків руху маршрутних ТЗ, які виконують перевезення на маршруті №1 та №1а (після 18:00 год. не здійснюють заїзд до поліклініки по вул Куліша). Також дано незадовільні висновки щодо інших маршрутів.

 

Міський голова Ігор Яворський доручив першому заступнику міського голови Роману Садлівському провести розширену нараду щодо врегулювання транспортного перевезення, на якій може розглядатись питання оголошення нового конкурсу для впорядкування маршрутів: «Якщо проблема перевезень з ПП «Галич-Авто» та МПП «Транспортник» не вирішиться найближчим часом, не заперечую щодо варіанту оголошення нового конкурсу. Головне, щоб в цьому питанні навести лад. Виключно всі мікрорайони міста повинні бути забезпечені якісним транспортним сполученням».

 

Також міський голова зауважив і про необхідні зміни у схемах руху транспортних маршрутів на території міста після введення в експлуатацію моста на вул. Героїв ОУН-УПА. Рух пасажирського транспорту через новозбудований міст дасть можливість суттєво покращити ситуацію із перевезенням.

Additional information