У сквері Героїв Небесної Сотні висадили алею сакур

Сьогодні з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветеранів у сквері Героїв Небесної Сотні відбулось затишне святкування, під час якого було висаджено алею сакур в пам’ять про минулих та сучасних ветеранів боротьби за незалежність України.

 

Участь у заході взяли вихованці МБФ "Карітас-Борислав", а також учні ЗОШ№1 та Бориславської державної гімназії. Особливими гостями були членкині ГО "Союз Українок" та літні бориславці.

 

Свято традиційно розпочалося зі спільної молитви та вступного слова від отця Петра Підлубного, який привітав усіх присутніх зі святом. Він зауважив, що місце для нової алеї сакур вибране не випадково, адже наші новітні Герої мужньо відстоювали рідну Батьківщину в ім’я майбутнього, будучи відданими минулому, з пошани до нелегкої боротьби старшого покоління та задля мирного життя прийдешніх поколінь.

 

Далі з чудовими словами найкращих побажань та щирої подяки до старшого покоління звернулись юні гімназисти, які в подарунок виконали декілька душевних пісенних композицій.

 

Після висловлення взаємних подяк відбулося спільне висаджування молодих саджанців сакури, придбати які допоміг німецький благодійний фонд "Пам’ять, відповідальність, майбутнє" в рамках програми "Місце зустрічі: Діалог".

 

Завершилось святкування жвавим та веселим спілкуванням різних поколінь за солодким столом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information