Шана до людей золотого віку

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.

 

Ми мало задумуємось над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість.

 

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

 

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

 

Важливу роль у справі соціального обслуговування громадян похилого віку відіграє Бориславський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де на обліку перебуває понад 700 малозабезпечених громадян.

 

Так цього року в церкві Євангельських Християн Баптистів відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному дню людей похилого віку. На святі були присутні понад 100 гостей.

 

З вітальними словами до літніх людей звернулися пресвітер Михайло Піряник, гість з Німеччини, голова благодійного фонду, місіонер Абрам Фальк, директор Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Штереб, голова Бориславської громадської організації «Союзу українок» Ганна Глод та членкині «Союзу українок» Галина Кваснікевич, Оксана Прокопишин і Надія Онисько. Було сказано багато побажань та гарних слів. У залі панувала чудова тепла атмосфера.

 

Після святкового привітання за участі дітей, які висловили повагу та шану літнім людям у віршах та піснях, присутніх було запрошено на смачний обід. Усі гості свята отримали подарунки у вигляді продуктових наборів.

 

Колектив Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щиро дякує благодійникам з Німеччини, які не байдужі до долі літніх людей. Дякуємо Вам, за те, що несете добро у світ за покликанням серця і допомагаєте потребуючим. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і милосердя. Багатий не той хто має, а той хто вміє дати.

 

Наталія Штереб,

директор Бориславського міського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Additional information