Пенсійний фонд інформує

Шановні жителі м. Борислава та смт. Східниці!

 

Пропонуємо вам використовувати сучасний та зручний інтернет-ресурс - веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

 

Веб-портал функціонує з жовтня 2012 року. Даний інтернет-ресурс, що буде корисний та цікавий як для застрахованих осіб, так і для людей поважного віку, постійно оновлюється, доповнюється та актуалізується новими функціями. Так, користувачі веб-порталу мають змогу, не виходячи з дому:

- отримати відомості з Реєстру застрахованих осіб ПФУ (РЗО): анкетні дані, адресні дані, дані паспорту, дані страхового свідоцтва, дані електронного пенсійного посвідчення, дані про заробітну плату, дані про страховий стаж;

- переглянути свої звернення до органів ПФУ;

- замовити такі електронні документи, як довідка про доходи пенсіонера для субсидії, довідки про доходи пенсіонера, індивідуальні відомості про застраховану особу (довідка ОК-5).

 

Пенсіонери-користувачі веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України мають змогу переглядати власну електронну пенсійну справу: номер пенсійної справи; дату відкриття особового рахунку; вид пенсії; дату призначення пенсії; довідку по зарплаті (яка врахована при призначенні/перерахунку пенсії), довідку про стаж, врахований для визначення права на пенсію; довідку про стаж, врахований для розрахунку пенсії.

 

Зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України можливо у два способи:
- перший – скориставшись власним електронним цифровим підписом,
- другий – завітавши до Бориславського сервісного центру.

 

Крім того, Пенсійний фонд України пропонує послугу СМС-інформування. За допомогою смс-повідомлення, які мають змогу отримувати як застраховані особи, так і пенсіонери, можна отримувати інформацію щодо сплати страхових внесків, про призначення чи відмову в призначенні пенсії, про проведений перерахунок пенсії, про припинення виплати пенсії, про поновлення виплати пенсії.

 

Щоб отримувати смс-повідомлення, необхідно зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису або дати згоду на інформування при особистому візиті до Бориславського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України  у Львівській області за адресою: м. Борислав,  вул. Карпатська Брама, 14.

 

Зоряна Ткачів,

начальник Бориславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)

Additional information