КП "Еко-місто". Робота над благоустроєм міста

Цього тижня працівники КП «Еко-Місто» активно продовжують працювати над благоустроєм нашого міста. Сьогодні роботу розпочато на трьох локаціях, а також було виявлено випадок вандалізму.

 

Оскільки найближчим часом розпочнуться роботи із ремонту дорожнього покриття на вулиці Богдана Хмельницького, «Еко-місто» зайнялося встановленням бордюрів між проїзної і тротуарною частинами.

 

На перехресті вулиць Адама Міцкевича, Ірини Сеник, Симона Петлюри та Дрогобицької працівники підприємства перекладають бруківку на проїзній частині, адже виникла необхідність у піднятті покриття для того, щоб вирівняти поверхню дороги.

 

На вулиці Івана Франка (навпроти будинку № 102) працівники комунального підприємства займались відновленням автобусної зупинки. Невелику площу зупинки було вимощено бруківкою та встановлено нову лавку. Також заплановано і ремонт даху самого накриття.

 

Та прикрий випадок стався на площі перед пам'ятником Степану Бандері - невідомі зламали нещодавно встановлені нові лавки. Та комунальне підприємство «Еко-місто» уже замовило додаткові планки для відновлення пошкоджених лавок.

Additional information