Бориславець став переможцем «56 конгресу WBC»

Днями у м. Києві відбувся «56 конгрес Всесвітньої боксерської ради» на якому 700 учасників із 160 країн світу боролися за звання кращого боксера. Серед переможців на п’єдестал піднявся і бориславчанин Павло Юськів.

 

Всесвітня боксерська рада (WBC)  одна з трьох головних організацій професійного боксу, а Конгрес WBC – це престижний боксерський форум, на котрий з’їжджаються провідні спортсмени, тренери, рефері, промоутери та представники ЗМІ з цілого світу. Цьогоріч наша держава вперше приймає такий масштабний захід. Серед почесних гостей турніру справжні зірки світового боксу – Ленокс Льюіс, Евандер Холіфілд, Хуліо Сесар Чавес, Тоні Беллью, Оскар Де Ла Хоя, президент Всесвітньої боксерської ради WBC Маурісіо Сулейман та наші легендарні боксери Олександ Усик, брати Володимир і Віталій Клички.

 

Серед учасників турніру гідно захищав честь країни та рідного міста 19-річний Павло Юськів (тренер Олег Загірський) і у своїй ваговій категорії (80 кг) здобув перше місце. Колишній випускник четвертої школи, а нині студент Київського національного університету ім. Т. Шевченка наполегливо тренувався ще із семирічного віку і через 12 років невтомної роботи хлопець зумів досягнути результату, про який мріють найвидатніші боксери.

 

Тож вітаємо нашого земляка та бажаємо йому міцного здоров’я та незгасаючого запалу на шляху досягнення поставлених цілей, спортивних здобутків та гідної винагороди за докладені зусилля.

 

 

 

 

Additional information