Святкування Дня вчителя у ЦДЮТ

У четвер, 4 жовтня, напередодні Дня вчителя України у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди свята, де було відзначено грамотами та подяками найкращих педагогів Борислава та Східниці.

 

З вітальним словом до освітян звернулась начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарчик, котра привітала усіх педагогів із професійним святом та подякувала за багаторічну віддану й наполегливу працю.

 

Одразу після привітань Елла Зенонівна вручила близько 50 педагогам подячні грамоти від Міністерства науки України, Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та відділу освіти Бориславської міської ради за сумлінну працю в системі освіти, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

 

Особливої відзнаки удостоїлась вчитель математики Бориславської державної гімназії Леся Євстахівна Славич, котра першою в педагогічній історії міста була нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» — це заохочувальна відзнака Міністерства освіти і науки України, яка має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством. Цим нагрудним знаком нагороджуються наукові, науково-педагогічні і педагогічні працівники за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні загальної середньої освіти, підготовці висококваліфікованих педагогічних кадрів, створенні високоякісних підручників і навчальних посібників для середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів.

 

З нагоди свята звісно ж відбувся і концерт, на якому вихованці Центру дитячої та юнацької творчості вітали освітян віршами, піснями та танцями, а на завершення Народний ансамбль «Джерело» потішив усіх присутніх інструментальним виконанням мелодій на традиційні українські мотиви.

 

 

 

 

Additional information