В Бориславі проходить товариський футбольний турнір до Дня рятівника [+ФОТО]

Сьогодні, 5 жовтня, на стадіоні Спортивно-оздоровчого комплексу «Нафтовик» проходить товариський турнір з міні футболу, присвячений Дню рятувальника.

 

Участь у змагання приймають команди відділень ДСНС з Борислава, Трускавця, Моршина, Самбора, Дрогобича, 2 Спеціальний центр швидкого реагування, м. Дрогобич, команда Бориславського відділення поліції. До участі в турнірі також приєдналась збірна депутатського корпусу і виконавчих органів міської ради.

 

 

Право підняти Державний прапор України було надано капітанам команд.

 

Відкриваючи змагання, міський голова Ігор Яворський привітав учасників зустрічі: «Радий, що незважаючи на серйозність вашої професії, ви знаходите час на дозвілля і приділяєте увагу спорту. Уже традиційний для нашого міста турнір вкотре доводить, що спільно проведений час, допомагає краще налагодити взаємини між людьми, організаціями, формуючи єдину команду. Сподіваюсь, що турнір пройде на гідному рівні, переможе найсильніший. Але головне - гарно вам провести час і зарядитись на позитив. Хорошого всім настрою і емоцій.».

 

Також футболістів привітав начальник Бориславського відділення ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Кобилецький, побажав командам успіхів, вдалої, злагоджена гри, чудових комбінацій та красивих голів.

 

Ми очікуємо завершення гри і повідомимо про результат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information