З Богом! Міст на вул. Героїв ОУН-УПА відкриють для руху автотранспорту

Сьогодні стали відомими результати перевірки готовності конструкції моста на вулиці Героїв ОУН-УПА до повноцінного курсування по ньому транспортного потоку. За оцінкою експертів, міст відповідає усім нормам та вимогам і може бути зданий в експлуатацію.

 

Як ми уже повідомляли раніше, минулого тижня були проведені випробування несучих конструкцій моста методом навантаження. Результати замірів параметрів відгуку несучих конструкції на рухоме і статичне навантаження були направлені для подальшого аналізу, котрий мав визначити коли мостом зможуть користуватися і водії автотранспорту. Після перевірки усіх показників, було дано експертний висновок про повну готовність моста до експлуатації.

 

З цього приводу міський голова Ігор Яворський, заступник міського голови Роман Садлівський та начальник управління житлово-комунального господарства Олег Левицький сьогодні провели виїзну нараду на відбудованому мості через р. Тисменицю на вулиці Героїв ОУН-УПА, де було прийнято рішення щодо відкриття моста для повноцінного автомобільного руху.

 

Хоч деякі роботи із благоустрою як на мості, так і біля нього, продовжуватимуться, вони не заважатимуть дорожньому руху, тому з 5:00 год. 9 жовтня міст уже буде відкритим не лише для пішоходів, а й для користувачів автотранспорту.

 

 

Additional information