Приготування міста до зимового періоду

Благоустрій міста напередодні зими є важливим етапом підготовки до холодної пори року, тому міський голова Ігор Яворський, заступник міського голови Роман Садлівський та начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Олег Левицький здійснили чергову виїзну нараду для того, щоб оглянути стан справ міської господарки.

 

На вулиці Коваліва в районі будинків №№ 16а та 18а завершується ремонт водопровідної мережі шляхом заміни сталевого трубопроводу на пластиковий із подальшим приєднанням абонентів. Сьогодні працівники КП «Вододар» займались перепідключенням до нового водопроводу останнього в черзі будинку за адресою вул. Володимира Великого, 148. Ремонт цієї лінії водопостачання припинить затоплення підвалів будинків-абонентів, а також лотків тепломереж.

 

Відвідало керівництво міста й вулицю Богдана Хмельницького, на якій продовжується капітальний ремонт дороги. На даний час там проводиться влаштування основи із піщано-щебеневої суміші під асфальтне покриття. Роботи будуть виконані на відтинку вулиці від перехрестя з Трускавецькою до перехрестя з Гірною.

 

Продовжуються дорожні роботи і на вулиці Володимира Великого – працівники фірми-підрядника завершують викладати бруківку на частині дороги від перехрестя із вул. Коваліва до моста на перехресті із Травневою. Оскільки ремонту потребує і дорога на Володимира Великого між Травневою та Героїв ОУН-УПА, а часу на виконання робіт не так уже й багато, то ця частина буде покрита асфальтом для покращення проїзної здатності ще до істотного погіршення погодних умов. Також це зробить напрямок руху транспорту через відбудований міст на вул. Героїв ОУН-УПА більш привабливим.

Additional information