Бориславські театрали підкорювали Луганщину

Минулої неділі театральна трупа Народного драматичного театру імені Петра Телюка презентувала дві вистави із власного репертуару. Та виступи відбулися не на звичній сцені Бориславського Палацу культури, а у місті Сєвєродонецьк Луганської області.

 

Як ми вже згадували раніше, за підтримки відділу розвитку міста Бориславської міської ради Народний драматичний театр імені Петра Телюка в рамках Програми «Змінимо країну разом», яка реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК, приймав участь у конкурсі культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей.

 

Ставши одними із переможців конкурсу, актори театру П. Телюка 7 жовтня представили публіці Сєвєродонецького міського Палацу культури вистави І. Муренко «Бенефіс немолодої актриси» та В. Маковій «Дівка на виданні».

 

Задоволення від культурного обміну отримали як актори, так і глядачі, котрі дуже тепло зустріли бориславців та з гідністю оцінили їх талант. Висловили надію на подальшу співпрацю із нашим театром і у відділі культури Сєвєродонецької міської ради та нагородили колектив грамотою за популяризацію театрального мистецтва, відродження національної свідомості, вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва міста.

 

 

 

Additional information