У Бориславі відбудеться вулична акція «Хода за свободу»

18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Бориславі, як і в інших містах України пройде всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» - мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

 

Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2018 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Зокрема на Львівщині акція відбудеться в усіх районних центрах та містах обласного значення. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

 

Акція буде проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

 

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

 

Запрошуємо усіх охочих долучитись до акції «Хода за свободу» у м. Бориславі, яка розпочнеться 18 жовтня о 14:00 год. Збір учасників ходи за адресою: м. Борислав вул. Т. Шевченка, 42 (Бориславська міська рада). Маршрут ходи: вул. Т. Шевченка -  пл. Ів. Франка.

 

Щодо участі в акції просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради за адресою: м. Борислав вул. Грушевського, 7 тел. 5-00-54.

Additional information