Завершено реконструкцію дитячого містечка у парку

Сьогодні у дитячому містечку Бориславського міського парку культури та відпочинку завершено роботи зі встановлення нових атракціонів. Це стало можливим завдяки перемозі в Обласному конкурсі проектів місцевого розвитку Львівської області.

 

Як ми вже згадували раніше, проект «Заміна дитячих атракціонів в дитячому містечку Бориславського міського парку культури і відпочинку» під назвою «Щасливе дитинство» був поданий від ініціативної групи воїнів АТО, котрі хотіли зробити постійне місце розваг для дітей у парку гарнішим та більш функціональним.

 

Згідно проектно-кошторисної документації загальна вартість проекту становить 237 580 грн., з яких 118 790 грн. передбачено із обласного бюджету, 40 790 грн. – із міського та 78 000 грн. з інших джерел (спонсори, громада, небюджетний внесок). За ці кошти було закуплено близько 13 одиниць різноманітних конструкцій, а монтажні роботи було передбачено виконувати силами самої ініціативної групи та працівників КП "Бориславський міський парк".

 

Як зауважив міський голова Ігор Яворський, дитяче містечко уже давно потребувало оновлення, тому він дуже вдячний усім, хто долучився до написання проекту, пошуку коштів, виконання робіт, адже спільними зусиллями вдалося втілити мрії багатьох дітей.

 

Тож запрошуємо шановну громаду, а особливо юних бориславців, знову наповнити дитяче містечко рухом та позитивними емоціями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information