На берегоукріплення у Бориславі виділено близько 300тис.грн.

Цього тижня на апаратній нараді міського голови начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимир Прідун зазначив, що 25 жовтня рішенням сесії Львівської обласної ради Бориславу було виділено кошти на берегоукріплення р. Тисмениці в районі вулиць Д.Галицького та В.Чорновола в сумі 240 000 грн.. Міське співфінансування проекту – 59 579 грн..

 

Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Тисмениці в районі вулиць Д.Галицького і В.Чорновола в м. Бориславі (капітальний ремонт) зараз знаходяться на етапі проектування відповідно до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища м.Борислава та смт.Східниці на ‎2018-2022 роки. За виділені кошти передбачено розробку грунту екскаватором, влаштування підпірної стінки з габіонних ящиків та засипку пазух між відкосом і габіонним ящиком.

 

Виконання цих робіт забезпечить захист громадян міста Борислав від шкідливої дії вод, мінімізує заподіювані нею збитки та створить безпечні умови життєдіяльності населення. Також заходи будуть спрямовані на охорону та збереження земельного фонду, охорону і раціональне використання водних ресурсів загальнодержавного значення, адже інженерний захист підтопленої території забезпечить пропуск весняних та літніх паводків, попередить розмив русел ріки та її берегів.

Additional information