На вул. В. Великого тривають роботи із перепідключення абонентів водопровідної мережі

Роботи із покращення водопостачання у місті продовжуються, а деякі навіть після більш як десятирічної перерви. Наприклад, перепідключення абонентів мережі водопостачання вул. Володимира Великого в районі приватної житлової забудови.

 

Як розповів головний інженер КП «Вододар» Олексій Ясеницький, до мережі нарешті приєднали частину пластикового водопроводу, який був прокладений ще 14 років тому, але досі не був задіяний.

 

 

«Цей поліетиленовий трубопровід був закладений ще у 2004 році, але тоді його не було підключено до загальноміської мережі водопостачання, – говорить Олексій Іванович. – Оскільки в місті ведеться інтенсивна робота з реконструкції системи водопостачання було б нелогічним не задіяти цю вітку».

 

Нового трубопроводу діаметром 90 мм було прокладено близько 350 м, підключено паралельно із діючим чавунним, зараз розпочато поступове перепідключення абонентів. Після завершення робіт з перепідключення він повністю замінить зношений водопровід, який був причиною частих витоків й, відповідно, втрат води.

 

Additional information