Упорядкування руху транспорту вулицями міста

Питання щодо руху вантажівок центральними вулицями міста сьогодні знову піднімалось на нараді з керівниками комунальних підприємств. Оскільки на попередньому засіданні виконкому  було прийнято рішення про зміну дислокації дорожніх знаків на вулично-шляховій  мережі м. Борислава, цього тижня КП «Еко-місто» зосередило свою роботу на їх монтажі. Представник КП «Еко-місто» Василь Савуляк відзначив: «Не пам’ятаю, чи колись за рік встановлювалось стільки дорожніх знаків, як за останні 2 тижні».

 

Будівництво моста по вул. Героїв ОУН-УПА надало можливість спланувати вуличну мережу таким чином, щоб унеможливити рух великогабаритного транспорту центральною частиною міста. Василь Миронович також наголосив: «Враховуючи вже змонтовані знаки, зараз неможливо потрапити в центр Борислава вантажним автомобілям, не порушивши правила дорожнього руху».

 

Ігор Романович звернувся до свого першого заступника Романа Садлівського із дорученням тісно співпрацювати з поліцією міста та взяти під жорсткий контроль цю ситуацію. «Важкий транспорт не повинен рухатись центральною частиною міста, а це щоденно відбувається, - зазначив міський голова. - Перевірити якість виконання завдання матиму змогу, оскільки дана частина міста знаходиться під цілодобовим відеонаглядом. Така ж можливість моніторингу є і у правоохоронців».

 

 

 

Additional information