У Бориславі змінили надавача послуг із пасажирських перевезень

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради було прийнято рішення про розірвання договорів із малим приватним підприємством «Транспортник», яке організовувало перевезення пасажирів на міських маршрутах, та призначено нового перевізника.

 

Як пояснила головний спеціаліст відділу економіки і торгівлі Наталія Шкумбатюк, причиною для розірвання договору став лист від керівника МПП «Транспортник», у якому він просив припинити співпрацю достроково.

 

Відповідно до умов конкурсу на визначення надавача послуг із пасажирських перевезень, наступним перевізником стає підприємство, яке у конкурсі зайняло друге місце, а саме ПП «Галич-Авто».

 

У підсумку, ПП «Галич-Авто», яке на сьогодні обслуговує маршрут № 1А, з 15 листопада приступає до здійснення перевезень на міських маршрутах № 1 та 4. Договір буде укладено на строк до 6 квітня 2022 року. Також цим же рішенням «Галич-Авто» було призначено як тимчасового виконавця перевезень на маршрутах № 5 та 9 з 5 листопада терміном на три місяці на період проведення нового конкурсу на визначення перевізника.

 

Також прозвучала й інформація про відновлення повноцінного функціонування маршрутів № 2 та 7, адже їхній шлях пролягав мостом через р. Тисмениця на вулиці Героїв ОУН-УПА. Оскільки міст відновили, то повернулась і можливість заново запустити по ньому автобуси. Тому на одному із чергових засідань виконкому на розгляд буде винесено рішення про зміну схем руху громадського транспорту на території міста, що значно покращить ситуацію із пасажирськими перевезеннями у Бориславі.

Additional information