Запрошуємо на виставку картин Дмитра Ланяка

Історико-краєзнавчий музей міста Борислава зарошує шановну громаду на презентацію виставки картин Дмитра Ланяка, яка відбудеться 8 листопада о 15:00 год у виставковій залі музею за адресою вул. Т. Шевченка, 75 (вхід вільний).

 

Ланяк Дмитро Олексійович народився 15 серпня 1937 року у селі Чорноріки Республіки Польща. У 1945 вимушено із родиною переїжджає до України – спочатку в Донецьку область с. Каракуб і майже одразу ж у Борислав.

 

Талановитий український живописець, графік, музикант та педагог був випускником Дрогобицького музичного училища (1963) та Львівської консерваторії (1970), із задоволенням працював у Бориславській музичній школі вчителем музики по класу акордеон-баян. Та самостійне захоплення ще з юних років художнім мистецтвом супроводжувало його усе життя і випустило з-під його пензля чимало карпатських пейзажів в акварелі, пастелі, монотипії, чеканці та олії. Талант Дмитра Олексійовача був гідно оцінений на виставках у Бориславі, Дрогобичі, Польщі та Англії, а його картини знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Англії, Угорщини та Польщі. Помер Дмитро Ланяк 28 травня 2013 року, похований в с. Раневичі Дрогобицького району Львівської області.

 

Виставка експонуватиметься до 2 грудня. Вартість квитка: 6 грн. - для дорослих, 3 грн. - для дітей, 4 грн. - для студентів та пенсіонерів.

Additional information