16 садок зимуватиме вже з новими вікнами

Вчора, 6 листопада, міський голова Ігор Яворський і заступник міського голови Роксоляна Гарасимів відвідали із робочим візитом дошкільний навчальний заклад № 16, щоб оглянути виконання робіт із заміни вікон, відповідно до виграного цьогоріч мікропроекту в Обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. До обстеження приєднались депутати міської ради Руслан Зелінський та Ігор Тарновецький.

 

Відповідно до проектно-кошторисної документації вартість виконання усіх робіт за проектом «Капітальний ремонт в частині заміни вікон приміщень ДНЗ № 16 на вул. Грушевського, 27, м. Борислав Львівської обл.» становить 299 970 грн., із яких 149 985 грн. – з обласного бюджету, 102 522 грн. – з міського бюджету, 15 000 грн. – спонсорських коштів, 15 025 – коштів громади та 17 438 грн. склав нефінансовий внесок.

 

В результаті, у ДНЗ № 16 було замінено 45 віконних конструкцій, які підвищать енергоефективність, а також забезпечать відповідний рівень шумоізоляції в приміщенні дитсадка. За попередні роки коштами батьків та міської ради було замінено 11 вікон. Станом на сьогодні, вже всі вікна в дитсадкових кімнатах металопластикові. Також міський голова звернув увагу на температурний режим в закладі. Наразі опалювальний період призупинено, проте термометри фіксують оптимальну для дитсадкових приміщень температуру.

 

Нагадаємо, що у цьогорічному Обласному конкурсі стали переможцями 8 проектів від освітніх закладів Борислава, а саме: 6 від шкіл та 2 від дитсадків, на загальну суму 1 747 779 грн..

 

Координація написання проектів відділом розвитку міської ради і активна спільна робота усіх учасників конкурсу принесла свій результат і дозволяє поступово втілювати задуми в життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information