Реконструкція електричної підстанції ПрАТ «Львівобленерго»

Цього тижня на електричній підстанції 35/6 кВ № 22 «Борислав» розпочалися роботи із перепідключення нового обладнання, яке було встановлене у рамках внутрішньої інвестиційної програми ПрАТ«Львівобленерго» по модернізації та реконструкції електроустановок своєї мережі.

 

Щоб оглянути хід робіт та ознайомитись із ситуацією загалом, сьогодні, 6 листопада, міський голова Борислава Ігор Яворський відвідав електричну підстанцію №22, де обговорив із начальником Бориславського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» Юрієм Косарем процес реконструкції.

 

 

«Реконструкція цього обладнання була уже давно необхідною, адже попереднє уже морально та фізично застаріле, – пояснює пан Юрій. – Ця модернізація однозначно відобразиться на надійності електропостачання. Тепер, завдяки доступу до візуально відображеної схеми мережі, диспетчер зможе бачити, в якому стані знаходяться комутаційні апарати. Це дозволить швидше реагувати на аварійні ситуації. У зв’язку із виконанням монтажних робіт задля безпеки працівників ми змушені вимикати електропостачання, тому просимо вибачення у наших споживачів за тимчасові незручності»

 

Як зауважив Ігор Романович, часті повідомлення про тимчасові відключення абонентів були незрозумілими і викликали деяке занепокоєння щодо стабільності електропостачання у місті. «Як виявилось, тривога була зайвою і Бориславський РЕМ працює над тим, щоб покращити якість надання своїх послуг, – зазначає міський голова. – Сподіваємось, що усі необхідні роботи будуть завершені ще до настання серйозних холодів, щоб зиму ми зустріли уже з безперебійним та надійним постачанням від цієї підстанції.»

 

Additional information