У Бориславській державній гімназії встановлюють нову комп'ютерну техніку

Вчора, 6 листопада, в рамках обстеження закладів освіти на предмет реалізації проектів, що здобули перемогу в Обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, міський голова Ігор Яворський, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів та депутати міської ради Руслан Зелінський й Ігор Тарновецький відвідали Бориславську державну гімназію. Нагадаємо, гімназія цього року є одним із восьми переможців серед закладів освіти нашого міста в Обласному конкурсі мікропроектів. Завдяки цьому навчальний заклад отримав сучасну комп’ютерну техніку на загальну суму 70 380 грн.

 

Для реалізації проекту було залучено: 35 190 грн. – з обласного бюджету, 20 410 грн. – з міського бюджету, 2 000 грн. – спонсорських коштів та небюджетний внесок громади – 12 780 грн. За ці кошти клас інформатики отримав 9 комп’ютерів, що у свою чергу забезпечить вищий рівень викладання інформатики та дасть можливість учителям-предметникам з інших навчальних дисциплін більшою мірою використовувати сучасне програмне забезпечення.

 

Для того, щоб не переривати навчальний процес, учителі використовують канікулярний період для встановлення обладнання.

 

«Нова техніка – це завжди радісно для навчального закладу. Для нас це неабияке надбання, – розповів викладач з інформатики БДГ Давид Кузьмич. – Комп’ютерні технології невпинно йдуть вперед, діти розвиваються, інколи в кишені мають кращий комп’ютер, ніж на столі. Томи ми просто змушені щоразу підвищувати рівень викладання і використовувати техніку, яка відповідатиме актуальним потребам у навчальних цілях».

 

«Злагоджена, наполеглива робота всіх учасників освітнього процесу приносить свої результати. - зауважив міський голова Ігор Яворський. - Знаю, що гімназія в наступному році планує подавати на конкурс ще один свій проект-мрію – мультимедійну дошку. Сподіваюсь, що всі задуми щодо майбутніх здобутків збудуться».

 


Additional information