Реалізація проектів у освітніх закладах міста: ЗОШ №3 та ДНЗ №14

Цього тижня міський голова Ігор Яворський із заступником міського голови Роксоляною Гарасимів та начальником відділу освіти Еллою Качмарчик продовжили відвідування навчальних закладів міста, які приймали участь у різноманітних конкурсах та програмах. Метою візитів був огляд виконаних робіт з поповненої матеріально-технічної бази. Вчора вони відвідали загальноосвітню школу №3 та дошкільний навчальний заклад № 14.

 

Як ми вже повідомляли раніше, до Борислава за державною програмою реформи середнього шкільництва Міністерства освіти і науки «Нова українська школа» для міської мережі початкових класів було завезено першу партію парт та стільців. Частину із них отримала і ЗОШ №3. Загалом, повний комплект із 50 парт і стільців отримали обидва перші класи. Також для першачків триває підготовка ігрової кімнати, та цього тижня буде передано 50 індивідуальних комплектів конструктора «Лего».

 

Також Ігор Романович, Роксоляна Всеволодівна та Елла Зенонівна мали зустріч із педагогічним колективом третьої школи, з яким обговорили ситуацію щодо фінансування освітньої галузі. Як зауважила п. Роксоляна, той колосальний розрив коштів, який був ще цієї весни, уже значно зменшився завдяки планомірному виконанню заходів з економії. Поступово виплата заробітної плати приходить у відповідність. Хоч затримки все ще є, міський голова запевнив, що владою міста будуть всі можливі заходи, щоб до кінця грудня цього року освітяни отримали усі гарантовані виплати, а також подякував педагогам за розуміння ситуації.

 

Відвідало керівництво міста і ДНЗ №14, де був реалізований проект «Придбання меблів ігрових кімнат та обладнання для харчоблоку», який став переможцем обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Львівської області. Загальна вартість проекту становила 72 904 грн., із яких 36 452 грн. – із обласного бюджету, 25 152 грн. – із міського бюджету, 3 260 грн. – спонсорських коштів та 8 040 грн. – фінансовий внесок громади. За ці кошти, відповідно до поданого проекту, було придбано 6 ігрових стінок, 28 стільців, 5 шестигранних столів для дитячих груп, а також жарильна шафа, нержавіючий стіл та двохсекційний умивальник для кухні.

 

 

 

 

 

 

 

Additional information