Відбулись земельні торги у формі аукціону

Сьогодні, 8 листопада, в Бориславській міській раді було проведено земельні торги з продажу у власність земельних ділянок у формі аукціону. Аукціон відбувся по продажу наступних земельних ділянок:

  • площею 0,0700 га, яка знаходиться за адресою: м.Борислав, вулиця Івасюка,
    цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування автомобільної газозаправки та станції технічного обслуговування.
  • площею 0,0480 га,  яка знаходиться за адресою: м.Борислав, вулиця Трускавецька,
    цільове призначення земельної ділянки: для  розміщення газозаправного пункту.
  • площею 0,0667 га, яка знаходиться за адресою: м.Борислав, вулиця Володимира Великого,
    цільове призначення земельної ділянки: для розміщення торгово-офісних об’єктів (комерційних потреб).

 

Перший лот був проданий за 192 528 грн. Ділянка по вул. Трускавецькій – за 116 153 грн. Продаж останнього лоту виявився найбільш вдалим. За результатами торгів, учасник здобув право стати власником земельної ділянки за суму, що більш ніж 3 рази перевищила стартову ціну продажу, а саме: за 404 552 грн.

 

Згідно процедури, переможці сьогодні ж укладають договір купівлі-продажу і до 13.11.2018 (включно) повинні перерахувати кошти за викуплені земельні ділянки. Отож, завдяки проведеному аукціону, бюджет розвитку міста Борислава буде поповнено на суму 713 234 грн.

 

Нагадаємо, в місті Бориславі в вересні 2017 році вперше було проведено земельні торги у формі аукціону. З того часу це вже 9 ділянка, яка була продана, чи надана в оренду шляхом проведення відкритих торгів.

Additional information