Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє

З 7 листопада 2018 року акредитований центр сертифікації ключів почне формувати нові сертифікати

***

Санкції за порушення трудового законодавства

***

Змінено порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на  контролюючі органи

***

У ДФС запроваджено новий електронний сервіс з дистанційного отримання сертифікатів відкритих ключів

 

_____________________________

 

 

З 7 листопада 2018 року акредитований центр сертифікації ключів почне формувати нові сертифікати


Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує платникам, що 7 листопада 2018 року набули чинності основні положення Закону «Про електронні довірчі послуги».

 

Відтак, Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС (АЦСК ІДД ДФС), як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, з 7 листопада 2018 року формує усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати. Такі сертифікати, як і раніше, будуть використовуватись користувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності, організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг в електронному вигляді тощо. Водночас посилені сертифікати відкритих ключів, що були сформовані до 07.11.2018 р., будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення їх строку чинності.

 

Додатково повідомляємо, що на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС (https://acskidd.gov.ua)  розміщено нові форми реєстраційних карток, які необхідно буде використовувати для отримання електронних довірчих послуг починаючи з 07 листопада 2018 року.

 

***

 

Санкції за порушення трудового законодавства


Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області  звертає увагу підприємців на важливість ведення прозорого, соціально відповідального бізнесу, який не використовує тіньових схем оплати праці та чесно виконує свої зобов’язання перед державою та суспільством.

 

Недобросовісні роботодавці, що використовують працю неофіційно працевлаштованих громадян, ризикують отримати чималі штрафи за кожного неоформленого працівника, а саме:

- допуск неоформленого працівника до роботи (у т.ч. якщо оформили на неповний день, а працює весь день), - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, встановлених законом
на 1 січня звітного року (за кожного робітника). У 2018 році – 111690 гривень;

- виплата заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня звітного року (за кожного робітника).
У 2018 році – 111690 гривень;

- порушення встановлених державою гарантій оплати праці, - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня звітного року (за кожного робітника). У 2018 році – 37230 гривень;

- недотримання пільг і гарантій, встановлених спеціальними Законом України від 25 березня 1992 року №2232 «Про військовий обов’язок і військову службу», Законом України від 12 грудня 1991 року №1975 «Про альтернативну (невійськову) службу», Законом України від 21 жовтня 1993 року №3543 «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня звітного року (за кожного робітника). У 2018році - 37230 гривень;

- порушення термінів виплати заробітної плати та інших платежів (більше ніж за один місяць), - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі трьох мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня звітного року. У 2018 році – 11169 гривень;

- виплата заробітної плати та інших платежів не у повному обсязі, - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі трьох мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня звітного року.
У 2018 році – 11169 гривень;

- інші порушення вимог законодавства про працю (ненадання відпустки, невірне ведення табеля і т.д.), - передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. У 2018 році – 3723 гривні.

 

***

 

Змінено порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на  контролюючі органи


Бориславська ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що  03.09.2018р. наказом Міністерства фінансів України № 733  затверджено Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1102/32554.

 

Процедура надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - довідка), залишилася такою самою, як і була раніше, але новим Порядком, на відміну від попереднього, передбачено:

- здійснення перевірки наявності/відсутності не лише податкового боргу, а й  недоїмки зі сплати єдиного внеску та іншої заборгованості, з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;

- надання довідки в електронній формі через приватну частину електронного кабінету з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги»;

- повноваження стосовно здійснення заходів, спрямованих на погашення податкового борту, покладено на контролюючі органи за основним місцем обліку платника (ГУ ДФС в областях, м. Києві, Офіс великих платників податків ДФС), які є відповідальними за процес надання довідки.

 

Заява на отримання довідки довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи подається платникам за новою формою. Зразок заяви розміщено  в центрі обслуговування платників  Бориславської ДПІ  Дрогобицького управління.

 

***

 

У ДФС запроваджено новий електронний сервіс з дистанційного отримання сертифікатів відкритих ключів


Бориславська ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області інформує про запровадження нового електронного сервісу, скористатися яким можуть клієнти Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Для клієнтів центру став доступним новий сервіс повторного формування сертифікатів за електронним запитом. Кожен клієнт  акредитованого центру відтепер має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно,  отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років.

 

Таким чином, клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

 

Скористатись зазначеним сервісом зможуть виключно клієнти АЦСК ІДД ДФС, які:

- мають чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);

- реєстраційні дані власника сертифікатів залишились без змін (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

- особистий ключ клієнта не є скомпрометованим, а пароль захисту до нього відомий лише його власнику.

 

Для початку використання нового сервісу необхідно завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1,  яке розміщено у відповідному розділі веб-сайту АЦСК ІДД ДФС – https://acskidd.gov.ua.

 

Також для зручності платників податків при користуванні цим новим сервісом фахівцями АЦСК ІДД ДФС розроблено відеоінструкцію по повторному формуванню сертифіката за електронним запитом, яку можна переглянути на офіційному веб-порталі ДФС.

Additional information