У Бориславі проводять штабні тренування служб цивільного захисту населення

Зважаючи на введення воєнного стану на частині території нашої держави, бути готовими до зміни мирного стану зобов’язані усі. Тому цього тижня у Львівській області відбувається підготовка потужностей щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

 

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік в період з 7:00 год. 4 грудня до 15:00 год. 5 грудня 2018р. проводиться штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області (далі-ТП ЄДС ЦЗ) щодо переведення ТП ЄДС ЦЗ Львівської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

 

Тому сьогодні у Бориславі відбулися збори міських підрозділів та служб реагування у випадку надзвичайних ситуацій, на яких обговорили плани дій, перевірили наявність відповідної документації та технічних засобів. До обговорення було залучено керівний склад органів управління міської ланки територіальної підсистеми, а також представників комісії з питань евакуації та міських спеціалізованих служб цивільного захисту.

 

12 грудня буде здійснено загальну перевірку підприємств та спеціалізованих служб на готовність, результати якої будуть передані у Львівську обласну державну адміністрацію.

Additional information