Відбувся VII Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

29 листопада 2018 року у м. Києві у НСК «Олімпійський» відбувся VII Форум організаційного розвитку громадянського суспільства, участь у якому взяли й представники Бориславської міської ради, а саме начальник відділу розвитку міста Оксана Балабанська. Загалом захід зібрав 2186 учасників.

 

Як зазначають організатори, Форум – це національна платформа для навчання, спілкування, обміну досвідом, пошуку партнерства у сфері розвитку громадських благодійних організацій та органів влади, а його метою є посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до соціальних проектів, відповідальних бізнесі, громадських та благодійних ініціатив.

 

Відбулося 8 тренінгів з проектного менеджменту, виставка-продаж продукції соціальних підприємств, а серед дискусійних панелей найцікавішими та корисними були «Малі гранти – великий вплив», «Аукціон проектів: зібрати кошти та об’єднати громаду», «Сильні та слабкі сторони української команди очима американців», «Логіко-структурний підхід в управлінні проектами».

 

Під час Форуму Оксана Романівна зустрілася з представниками донорських організацій, зокрема з тими, у чиїх програмах бере участь і Борислав: USAID (США), British Council (Великобританія), міжнародний фонд «Відродження», Інститут професійного фандрейзингу. Також вдалось напрацювати контакти для подання спільних партнерських проектів, а саме по програмі «Culture Bridges».

 

 

 

 

 

 

Additional information