Прийнято порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Сьогодні на 64 позачерговій сесії Бориславської міської ради було підтримано рішення "Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади м.Борислава".

 

 

 

 

Як пояснила у своїй доповіді начальник відділу освіти Елла Качмарчик, Положення було розроблено відповідно до типового положення про порядок проведення конкурсу затвердженого в наказу Міністерства освіти і науки України і має на меті визначити загальні засади проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

 

У Положенні йдеться про умови участі в конкурсі та описано саму процедуру. Так, на посаду директора школи може претендувати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, володіє організаторськими здібностями, а також фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Керівник закладу призначається на посаду відділом освіти Бориславської міської ради за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії.

Additional information