Обласний бюджет виділив Бориславу більше 1 млн. грн.

Сьогодні на 65 сесії Бориславської міської ради було прийнято рішення на виділення більше 1 млн. грн. за спеціальним фондом на фінансування робіт у сферах водопостачання та медицини. Таке стало можливим завдяки фінансовій допомозі обласного бюджету.

 

З цього питання доповідав начальник фінансового управління Юрій Петрів: «За зверненням керівництва міста до Львівської обласної державної адміністрації та на виконання рішення Львівської обласної ради від 11 грудня 2018 року № 766 було здійснено перерозподіл коштів в межах субвенції для реалізації інвестиційних проектів, – пояснює Юрій Ігорович. – Цей фінансовий ресурс буде направлений на виконання робіт із реконструкції водопровідної мережі від бойлерної №2 на вул. С. Коваліва до будинку № 148 на вул. Володимира Великого (500 000 грн.), а також на реконструкцію другого поверху поліклініки на вул. Куліша (566 400 грн.)».

 

Як пояснив міський голова Ігор Яворський, на цих об’єктах роботи були виконані в борг і необхідно було розрахуватися із підрядниками. «На жаль, передбачений обсяг коштів у бюджет розвитку цьогоріч не поступив, тому ми були змушені звернутися за допомогою до влади вищих рівнів, – розповів Ігор Романович. – Я дуже вдячний керівництву та депутатам області за розуміння. Хоч у нас немає свого представника у ЛОР ми отримали саме ту підтримку, яка нам була потрібною. Завдяки такій взаємовиручці ми змогли виконати ряд дійсно важливих та необхідних робіт на благо нашого міста і не залишитись в боргу перед тими, хто увійшов у наше положення і виконав усі роботи вчасно та якісно».

Additional information