У Бориславі вперше відбулись електронні аукціони

Сьогодні, 20 грудня, в Бориславі вперше відбулись електронні аукціони з продажу об’єктів малої приватизації на загальну суму майже 2 млн. грн.. На продаж було виставлено 5 об’єктів нерухомого майна, по 3-х аукціони було скасовано по причині відсутності учасників, а от по 2-х об’єктах торги пройшли успішно. А саме: по нежитловій будівлі на вул. Героїв ОУН-УПА 5, та нежитловій будівлі на вул. Шевченка, 33/1.

 

 

Отже, по об’єкту нерухомого майна на вул. Героїв ОУН-УПА, 5 зареєструвались 2 учасники. В ході торгів стартова ціна об’єкта зросла до 929 тис. 084 грн.. По об’єкту на вул. Шевченка, 33/1 було зареєстровано 4 учасники. Стартова ціна продажу була 619 тис. 320 грн.. В ході аукціону відбувся суттєвий її ріст. В підсумку, лот було придбано за 1 млн. 10 тис. 010  грн. Отож, об’єкт нерухомого майна на вул. Шевченка, 33/1, який понад 30 років простоював і не був задіяний, отримав шанс на новий розвиток.

 

Хоча всі юридичні та приватизаційні процедури ще незавершені, ми вітаємо перших переможців електронних аукціонів у м. Бориславі, та бажаємо, щоб Ваша інвестиція була вдалою і принесла користь в майбутньому як Вам, так і всій громаді міста Борислава. Всім, хто брав участь, але не виявився переможцем, бажаємо успіху в наступних електронних аукціонах, які будуть оголошуватись в нашому місті.

Additional information