У Бориславському ПТЛ відкрили новий навчально-практичний центр

Сьогодні у Бориславському професійно-технічному ліцеї відбулося відкриття навчально-практичного центру електротехнічного напрямку, який дозволить здійснювати підготовку профільних спеціалістів уже за сучасними технологіями. Розділити з колективом цю важливу подію завітали представники обласної і міської влади, керівники ПТНЗ району, соціальні партнери та представники підприємств міста.

 

Слова вітання колективу із такою важливою подією в історії навчального закладу та побажання подальшого розвитку висловили заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, начальник відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Михайло Мураль, завідувач лабораторії професійної освіти Навчально-методичного центру Олександра Пікарось, директор Бориславського міського центру зайнятості Галина Цибенко, голова Асоціації роботодавців м. Борислава Володимир Кришталь та інші.

 

Право відкрити навчально-практичний центр перерізанням стрічки було надано Роксоляні Всеволодівні та Михайлові Івановичу. Опісля символічної церемонії відкриття усі гості змогли оглянути нове обладнання центру та почути про пов’язані із ним зміни у процесі навчання.

 

Усі присутні були одностайні у висновках, що новий центр сприятиме якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки, чим збільшить інтерес у молоді та стимулюватиме старших спеціалістів підвищувати власну кваліфікацію.

 

Директор ліцею Ярослав Кирчей висловив слова щирої подяки керівництву міста та області, викладачам, партнерам та роботодавцям за всесторонню підтримку, допомогу, розуміння і співпрацю, а також зауважив, що саме завдяки спільним зусиллям подібні кроки вперед здійснювати легко і приємно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information