Учні ЗОШ №4 колядують для перемоги у обласному конкурсі проектів

Сьогодні до Бориславської міської ради завітали перші колядники, які сповістили про народження Месії. Чудовий колектив складався із учнів загальноосвітньої школи № 4, які своєю ініціативою вирішили допомогти рідній школі стати гідним претендентом на перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

 

Для участі у конкурсі 2019 року колектив ЗОШ №4 готує проект із заміни вікон на суму 298 785 грн. Відповідно до проектно-кошторисної документації буде замінено 36 старих віконних конструкцій на металопластикові.

 

Однією з умов участі є акумуляція частини необхідного фінансування проекту силами самої громади. Враховуючи настання Новорічно-Різдвяних свят школярі вирішили у свій спосіб долучитись до збору коштів, а саме заколядувати.

 

Нагадаємо, що крайній термін подання заявок на обласний конкурс – 31 січня 2019 року, тому в учасників залишився місяць на виготовлення потрібної документації, збір коштів та реєстрацію проектів.

 

Якщо хтось бажає долучитися до процесу і допомогти саме бориславським проектам стати переможцями, звертайтеся у відділ освіти Бориславської міської ради (5-27-45) чи відділ розвитку міста (5-41-46).

Additional information