Керівник місцевої прокуратури прозвітував на сесії Бориславської міської ради

Сьогодні під час продовження засідання 65 сесії міської ради з інформацією про результати діяльності Дрогобицької місцевої прокуратури впродовж поточного року на території м. Борислава та смт. Східниця виступив керівник Дрогобицької прокуратури, старший радник юстиції Юрій Малахівський.

 

У своїй доповіді Юрій Володимирович висвітлив порівняльну статистику із минулим роком стосовно кількості правопорушень, облікованих злочинів, підозр, кримінальних проваджень та судових справ. Хоч статистика була не надто втішною, в деяких моментах показники вдалося покращити, а загалом робота здійснювалась на відповідному рівні.

 

В результаті пан Юрій підсумував, що не зважаючи на наявність проблемних питань в діяльності прокуратури, спрямування зусиль на розв’язання першочергових завдань в цілому сприяло забезпеченню законності на території Борислава і Східниці, а також належної практичної реалізації правоохоронними органами положень Кримінального процесуального кодексу України. У свою чергу Ю.Малахівський заявив, що місцевою прокуратурою і надалі вживатимуться заходи, спрямовані на удосконалення та підвищення ефективності роботи щодо забезпечення стану законності на піднаглядних територіях.

Additional information