П’ятеро дітей-сиріт отримали ключі від власного житла

Минулого року у Бориславі придбали чотири квартири для осіб із числа дітей-сиріт. Вручення ключів та будинкових книг від помешкання відбулося напередодні нового року і стало чудовим подарунком для молодих бориславчан.

 

Нагадаємо, що чотири квартири отримало п’ятеро дітей-сиріт, двоє із яких є братом і сестрою, тож для них було придбано одну двокімнатну квартиру, а іншим - однокімнатні. Житло було придбане відповідно до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

 

Отож, 29 грудня, у кабінеті заступника міського голови Роксоляни Гарасимів у дружній та теплій атмосфері відбулася зустріч щасливих власників житла із подальшою урочистою передачею документів та ключів.

 

Роксоляна Всеволодівна щиро привітала присутніх із такою подією і побажала їм успіхів, а також висловила надію на те, що власне житло стане міцною запорукою стабільності та додасть відчуття спокою.

 

Юні бориславці були дуже вдячні усім, хто посприяв у отриманні житла, адже подібна підтримка є дуже важливою на початку шляху у самостійне доросле життя: голові Львівської обласної державної адміністрації Олегові Синютці, заступнику голови ЛОДА Оксані Стоколос-Ворончук, працівникам служби у справах дітей ЛОДА (начальник Володимир Лис), міському голові Борислава Ігорю Яворському, заступнику міського голови Роксоляні Гарасимів, службі у справах дітей Бориславської міської ради (начальник Анна Подставек).

 

 

 

Additional information