Оголошено конкурси від "Єрорегіону Карпати-Україна"

Відділ розвитку міста Бориславської міської ради повідомляє, що Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» оголошує конкурси та гранти для підтримки місцевих карпатських громад. Так, на офіційному сайті оголошено фотоконкурс "Карпатська магія Різдва", конкурс журналістських робіт «Кращі практики місцевого розвитку в Карпатах» та пропозицію участі у Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад на 2019 рік.

 

Отож, на Фотоконкурс "Карпатська магія Різдва" приймаються авторські фотографії, присвячені тематиці традицій святкування Різдва у Карпатському регіоні із зазначенням назви фото та місця зйомки. Від одного учасника приймається не більше трьох фотографій. Роботи можна надсилати до 20 січня, а зареєструватись ТУТ.

 

Журі конкурсу журналістських робіт «Кращі практики місцевого розвитку в Карпатах» розглядатиме роботи, оприлюднені вперше у регіональних ЗМІ, незалежно від форми власності, з 1 січня до 1 березня 2019 року. Матеріали повинні розкривати тематику залучення позабюджетних ресурсів для розвитку громад і підвищення якості життя населення Карпатського регіону, кращих практики діяльності органів місцевого самоврядування з питань розвитку гірських територій, транскордонної і міжрегіональної співпраці як інструмент розвитку карпатських громад. Зареєструватись для участі можна ТУТ.

 

Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад проводить конкурсний відбір проектів на 2019 рік. До 15 березня 2019 року можна подати заявку на фінансування з обласного бюджету в межах внеску області, на території якої реалізується проект, чи від Асоціації«Єврорегіон Карпати – Україна» за рахунок коштів бізнес-партнерів Програми проектів за пріоритетами "Популяризація історико-культурної спадщини", "Збереження природної спадщини" та "Туризм".

Additional information